Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
A Bloody AriaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Emergency DeclarationRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Correspondencia Jonas Mekas - J.L. GuerinRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 5.0
TitaneRated ★ 0.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0