Series
Ratings
36
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Turning Point: 9/11 and the War on TerrorRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
BodyguardRated ★ 3.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0