Movies
Ratings
377
Inside OutRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
The ImmigrantRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 2.0
Our Little SisterRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
InvictusRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 3.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0