Titles you rated
The ConjuringRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.5
Are You Scared?Rated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 4.5
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Police Story 3: SupercopRated ★ 4.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
RedRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Friday the 13thRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
NextRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0