Series
Ratings
35- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5- Sad Love StoryRated ★ 3.5
KAIST Season 1Rated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 4.0
Tree of HeavenRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
TazzaRated ★ 3.5
Melody of LoveRated ★ 2.0
You're Only MineRated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 4.0
- New NonstopRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.5
Sweet 18Rated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0