Movies
Ratings
238
Love UntangledRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Forbidden DreamRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
SoulRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 5.0