Movies
Ratings
102
BoyhoodRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0