Movies
Ratings
435
UnlockedRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Black WidowRated ★ 5.0
WonderRated ★ 4.0
The HeatRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
First ManRated ★ 3.5
The Princess Switch: Switched AgainRated ★ 3.5
The Nanny DiariesRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 4.5
Miss AmericanaRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.5
A Street Cat Named BobRated ★ 4.5
The Sun Is Also a StarRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 4.0