Titles you rated
Sweet Tooth Season 1Rated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 4.5
- SkinsRated ★ 4.0
LovesickRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Operation LoveRated ★ 4.0- Gokusen Season 3Rated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 3.0
Snow WhiteRated ★ 4.0- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 3.0
Witch Yoo HeeRated ★ 3.5