Movies
Ratings
24
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 3.5
BraveRated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 2.0
RatatouilleRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.0