Movies
Ratings
891
A Hard DayRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.5
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 3.5
BraveRated ★ 2.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 3.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
Robin HoodRated ★ 2.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.0
MapadoRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 2.5
ChefRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 5.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0