Titles you rated
- CrescendoRated ★ 4.5
WishRated ★ 3.0
Semantic Error: The MovieRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
BraveRated ★ 3.0
Attila MarcelRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 5.0
SingRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.5
One Piece Episode of Merry: The Tale of One More FriendRated ★ 5.0
One Piece Episode of Nami: Tears of a Navigator and the Bonds of FriendsRated ★ 5.0
One Piece Episode of Luffy: Hand Island AdventureRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0