Titles you rated
The ConjuringRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 3.0
Untold ScandalRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.5
Jail BreakersRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 3.0
Petty RomanceRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.0
Whispering CorridorsRated ★ 3.0
Black HouseRated ★ 3.0
Scary MovieRated ★ 3.0
WantedRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Suspect XRated ★ 3.0
One DayRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 3.0