Movies
Ratings
29
Ode to My FatherRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.5