Movies
Ratings
286
ExhumaRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.0
BargainRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
What a Girl WantsRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
ExtractionRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 3.0
The Change-UpRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5