Titles you rated
Six Flying DragonsRated ★ 3.0- The Path to GloryRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 3.0
Alone in LoveRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
Capital ScandalRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
PastaRated ★ 3.0