Titles you rated
Feast of the GodsRated ★ 4.0
Cunning Single LadyRated ★ 4.5
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0
Gap DongRated ★ 4.5
New Tales of the GisaengRated ★ 4.5
MonstarRated ★ 4.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 5.0
Sharp2Rated ★ 5.0
Tale of ArangRated ★ 5.0
Smile AgainRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 5.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.5
Fated to Love YouRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.5
Dong YiRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0
Missing YouRated ★ 4.0