Movies
Ratings
708
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.0
Velvet GoldmineRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Bus StopRated ★ 2.5
GiantRated ★ 3.0
The ShamelessRated ★ 3.0
The LoverRated ★ 4.0
The HoursRated ★ 4.0
I'm Not There.Rated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
MelancholiaRated ★ 4.5
Free WillyRated ★ 3.0
Point BreakRated ★ 4.5
GoodFellasRated ★ 4.0
A Moment of RomanceRated ★ 4.5
Lethal Weapon 4Rated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 4.0
The Last of the MohicansRated ★ 3.5