Movies
Ratings
216
ZootopiaRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 4.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.5
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0