Titles you rated
SignalRated ★ 3.5
Into the White NightRated ★ 4.0- Dragon ZakuraRated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 4.0
Downton Abbey Season 1Rated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 3.5