Movies
Ratings
480
The Imitation GameRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 2.5
Star Trek: BeyondRated ★ 2.5
The Haunting of HelenaRated ★ 0.5
Pee Mak PhrakanongRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 3.5
Bowling for ColumbineRated ★ 4.0
RisenRated ★ 3.0
Miracles from HeavenRated ★ 4.0
The U.S. vs. John LennonRated ★ 2.5
Righteous TiesRated ★ 2.0- Vampire Cop RickyRated ★ 3.0
The Beast And The BeautyRated ★ 2.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.5
Crying FistRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.0
Iron Man 2Rated ★ 2.5
VeteranRated ★ 3.5
Let Me InRated ★ 4.0