Titles you rated
Warm and CozyRated ★ 3.5
Bluebird's HouseRated ★ 2.0
Queen's FlowerRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 3.5- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.0
- The Irresponsible Captain TylorRated ★ 3.5
- Salyers SpecialRated ★ 3.5
- Battle Fairy YukikazeRated ★ 4.5
Read or Die OVARated ★ 4.5
Martian Successor NadesicoRated ★ 4.0- Heidi: Girl Of The AlpsRated ★ 4.0
SlayersRated ★ 4.5
Red Riding Hood ChachaRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
FingersmithRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5