Movies
Ratings
1749
AbigailRated ★ 2.5
Evil DeadRated ★ 3.5
Anacondas: The Hunt for the Blood OrchidRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 3.0
Final Destination 5Rated ★ 2.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
The Virgin SuicidesRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 1.5
First DaughterRated ★ 1.5
FlatlinersRated ★ 2.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.0
ScarfaceRated ★ 2.0
LifeRated ★ 1.5
TenetRated ★ 4.0