Movies
Ratings
328
JokerRated ★ 5.0
ItRated ★ 3.0
It Chapter TwoRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 5.0
Ad AstraRated ★ 5.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5
CubeRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Feng ShuiRated ★ 2.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0