Titles you rated
 One Battle After AnotherRated ★ 4.0 One Battle After AnotherRated ★ 4.0
 AkiraRated ★ 4.0 AkiraRated ★ 4.0
 ConclaveRated ★ 4.0 ConclaveRated ★ 4.0
 Mickey 17Rated ★ 3.5 Mickey 17Rated ★ 3.5
 John WickRated ★ 4.0 John WickRated ★ 4.0
 John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5 John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
 I, The ExecutionerRated ★ 2.5 I, The ExecutionerRated ★ 2.5
 A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0 A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
 Inside Out 2Rated ★ 3.5 Inside Out 2Rated ★ 3.5
 CloserRated ★ 4.0 CloserRated ★ 4.0
- PilotRated ★ 2.5
 Dune: Part TwoRated ★ 4.5 Dune: Part TwoRated ★ 4.5
 The Boy and the HeronRated ★ 3.5 The Boy and the HeronRated ★ 3.5
 OppenheimerRated ★ 4.0 OppenheimerRated ★ 4.0
 Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5 Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
 SmugglersRated ★ 3.0 SmugglersRated ★ 3.0
 Castaway on the MoonRated ★ 3.5 Castaway on the MoonRated ★ 3.5
 Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5 Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
 Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0 Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
 Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5 Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5