Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
ThorRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.5
King KongRated ★ 2.0
Life of PiRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.5