Titles you rated
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Atlanta Season 1Rated ★ 5.0
Atlanta Season 3Rated ★ 5.0
Atlanta Season 2Rated ★ 5.0
Atlanta Season 4Rated ★ 5.0
Junji Ito CollectionRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 4.5
EBS Space SympathyRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Slayers RevolutionRated ★ 4.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5