Titles you rated
- You Stole My HeartRated ★ 2.0
Your Neighbor's WifeRated ★ 2.0
What is MomRated ★ 2.0
The Thousandth ManRated ★ 3.0
My Lovely FoolRated ★ 2.5- LawyersRated ★ 2.0
Beijing My LoveRated ★ 3.0
Bride of the SunRated ★ 2.5
Angel's ChoiceRated ★ 2.0
My Love By My SideRated ★ 2.5- Fairy and SwindlerRated ★ 2.5
Hur Jun, The Original StoryRated ★ 4.0
Guardian AngelRated ★ 4.0
Birdie BuddyRated ★ 2.0
Invincible Lee Pyung KangRated ★ 2.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.5
The Great SeerRated ★ 2.5
Smile, MomRated ★ 2.0- Great InheritanceRated ★ 2.5
Beyond the CloudsRated ★ 2.5