Titles you rated
The Innocent ManRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
Padam PadamRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
All About My RomanceRated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 4.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.5
Wild RomanceRated ★ 4.0- Smile, YouRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 4.5
IRISRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0