Series
Ratings
185
Running PointRated ★ 4.0
Male Copywriter, Takes Paternity LeaveRated ★ 5.0
Graceland Season 3Rated ★ 3.0
Graceland Season 2Rated ★ 3.5
Dancing the Waltz AloneRated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
DearestRated ★ 3.5- Rinko-san wa Shite MitaiRated ★ 4.0
When the Weather is FineRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Beyond EvilRated ★ 5.0
Through the DarknessRated ★ 5.0
I Don't Love You YetRated ★ 4.0
365: Repeat the YearRated ★ 4.5
Do You Like Brahms?Rated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 4.5
The VeilRated ★ 4.0
One the WomanRated ★ 4.5