Series
Ratings
75
Gossip GirlRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 5.0
The Sound of Your HeartRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0