Titles you rated
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 4.5
Frances HaRated ★ 2.5
LifeRated ★ 2.5
Becoming JaneRated ★ 2.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 2.5
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
Paper TownsRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
A Single ManRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 2.5
The ClassicRated ★ 3.0
Little Miss SunshineRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.5
Mysterious SkinRated ★ 4.0
PoetryRated ★ 4.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 3.5