Titles you rated
TranscendenceRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0