Titles you rated
The Power of the DogRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
FlowRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
EnemyRated ★ 4.0
Velvet GoldmineRated ★ 4.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
The Brand New TestamentRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Moo-hyun, the Story of Two CitiesRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5