Movies
Ratings
105
WickedRated ★ 4.0
Liar LiarRated ★ 4.0
SingRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 1.5
Radio StarRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 2.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.5
The Boss Baby: Family BusinessRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.5