Series
Ratings
11
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.5
The Walking DeadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 2.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 1.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0