Titles you rated
DuneRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Nobody KnowsRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.0