Titles you rated
PinocchioRated ★ 3.5
Lady StormRated ★ 2.5
Love & SecretRated ★ 3.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
Birth of a BeautyRated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 3.5- Salyers SpecialRated ★ 4.0
- Slayers ExcellentRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 4.0
Mrs. PepperpotRated ★ 3.5
Red Riding Hood ChachaRated ★ 3.5- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
SlayersRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Everybody Say KimchiRated ★ 2.5
Two MothersRated ★ 2.5