Movies
Ratings
140
The Incredible HulkRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 5.0
21Rated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 5.0
Ip Man 2Rated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 5.0
Evan AlmightyRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
RedRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 2.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 5.0