Movies
Ratings
617
RashomonRated ★ 5.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
RosettaRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 5.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
SolaninRated ★ 4.0
100 Yen LoveRated ★ 4.0
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
Tokyo!Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Knock at the CabinRated ★ 3.5