Series
Ratings
15
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 0.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Tong: MemoriesRated ★ 0.5
Rick and MortyRated ★ 5.0