Titles you rated
The FabelmansRated ★ 4.0
Dear Evan HansenRated ★ 3.0
Perhaps LoveRated ★ 3.0
Last Night in SohoRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 3.5
My Salinger YearRated ★ 3.0
ListenRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
BenedettaRated ★ 4.5
The Price of EverythingRated ★ 5.0
EternalsRated ★ 2.5
Petite MamanRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.0
DuneRated ★ 4.0
The Last DuelRated ★ 4.0
On the LineRated ★ 2.5
No Time to DieRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0