Movies
Ratings
885
Dumb and Dumber ToRated ★ 3.0
Born To SingRated ★ 2.5
Jack ReacherRated ★ 3.5
PompeiiRated ★ 3.0
Escape PlanRated ★ 3.5
Jupiter AscendingRated ★ 2.0
InsurgentRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.0
Small Town RivalsRated ★ 3.0
Scary MovieRated ★ 3.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.0
BoltRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 3.5
CarsRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 3.5
A Good Day to Die HardRated ★ 3.5
The SignalRated ★ 3.5