Series
Ratings
53
Another Miss OhRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 3.5
Lovers in PragueRated ★ 5.0
The Great MerchantRated ★ 2.0
Be ArrogantRated ★ 1.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 3.5
엽기인걸 스나코Rated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 4.0- DamoRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
Attic CatRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
The Greatest MarriageRated ★ 2.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0