Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0- 틈만나면,Rated ★ 5.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
RookiesRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- 생존왕Rated ★ 2.5
Mr. QueenRated ★ 0.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 2.0
Taxi Driver 2Rated ★ 2.0- DoubtRated ★ 5.0
Love Story in HarvardRated ★ 0.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5- The FrogRated ★ 4.0
Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.5