Titles you rated
Dear XRated ★ 2.0- 태풍상사Rated ★ 2.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5
Reflection of YouRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
The WitchRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
Dream ProductionsRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 3.0
- She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 2.5
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0- Good PartnerRated ★ 2.5
The AuditorsRated ★ 2.5