Titles you rated
The Bridge Curse: RitualRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
UsRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
MoanaRated ★ 2.5
CocoRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0
EncantoRated ★ 4.0
HannaRated ★ 2.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 3.5
CluelessRated ★ 4.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.5