Series
Ratings
117
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
No Gain No LoveRated ★ 2.5- Unanswered questionsRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 1.5
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
LTNSRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Young Lady and GentlemanRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Ready, Set, LoveRated ★ 4.0
Welcome to SamdalriRated ★ 3.5
Lovestruck in the CityRated ★ 4.5
Castaway DivaRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 5.0
My Perfect StrangerRated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 5.0