Titles you rated
Baby DriverRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
DogvilleRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 1.0
MaudieRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 2.5
RoomRated ★ 4.5