Series
Ratings
91
His & HersRated ★ 3.5
Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 3.5
BootsRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 2.5
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Dept. QRated ★ 3.5
UntamedRated ★ 3.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
The Sandman Season 2Rated ★ 2.5
The Bear Season 4Rated ★ 3.0
The ResidenceRated ★ 4.0
Jane EyreRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Rings of Power Season 2Rated ★ 3.0
The DecameronRated ★ 3.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 3.5
Sense and SensibilityRated ★ 3.5
Sex Education Season 4Rated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.0